O nás

Vítejte na stránkách CK PALMERA - Jiří Harajda

Již 15.sezónu pro Vás připravujeme pestrou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů. Produktem naší kanceláře je jak prodej zájezdů od renomovaných českých cestovních kanceláří, tak i vlastní produkt. Mezi naše nejlepší zájezdy patří poznávací okruh Západním pobřežím USA, který v roce 2014 budeme absolvovat již po sedmé. Můžete se těšit na nádhernou přírodu Kalifornie i Nevady, budete obdivovat velká města jako je Los Angeles, San Francisco, San Diego. Užijete si zábavu v Universal Studiích Hollywood, tajit se Vám bude dech na show kosatek ve Vodním světě v San Diegu. Budete obohaceni o odbornou prohlídku Downtownu v LA. V Sequoia NP a na Grand Canyonu si budete připadat jako mravenci. Náš bohatý program je opět prodloužen o dny, které budeme věnovat opalování a odpočívání na plážích v Santa Monice a Malibu. Dle spokojenosti našich klientů a bezkonkurenční ceně řadíme tento okruh k úplně nejoblíbenějším.

Každoročně také pořádáme krátké poznávací zájezdy do evropských velkoměst. V roce 2014 se můžete těšit na velmi oblíbenou kombinaci Paříže a Londýna. Na tomto autobusovém zájezdě budete mít možnost porovnat tyto dvě významné evropské metropole. Dále v naší nabídce nemůže chybět výlet do Krakowa, solných dolů ve Wieliczce a návštěva KT Osvětim.

Dále budeme opět organizovat náš populární letní dětský tábor s výukou anglického jazyka v Nečtinech. Tentokrát pojedeme již po 15.

V nabídce lyžařských zájezdů již po 14 sezón kraluje Passo Tonale. V posledních letech je velmi oblíbené ubytování v apartmánech v Residence Adamello, která je v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Vzhledem k velmi dobrým kontaktům zajišťujeme též ubytování v jiných rezidencích a hotelech s možností stravy.

Další stálicí v naší nabídce je možnost ubytování s polopenzí v penzionu v rakouském Hochzillertalu. Tento penzion nabízíme v bezkonkurenční ceně. Vzdálenost od hlavního vleku je cca 1,5km.

Naše cestovní kancelář zajišťuje zájezdy pro kolektivy, jednotlivce, školní výlety, sportovní, kulturní a jiné. V naší kanceláři můžete též uzavřít cestovní pojištění od České pojišťovny,a.s.

Pro své klienty zajišťujeme možnost odvozu na letiště přímo z pohodlí domova.

Jsme pojištěni proti krachu u ČPP,a.s.

 

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a stanete se i Vy našimi dalšími spokojenými zákazníky.

 

Kolektiv pracovníků CK Palmera - Jiří Harajda