Západním pobřežím USA trochu jinak..., Spojené státy americké, 14.9.2018, Dle programu
Číslo zájezdu: 133760614

Západním pobřežím USA trochu jinak...

Spojené státy americké

, Hotel starstarstar

LM


Západním pobřežím USA trochu jinak...

Termín:

14.9.2018 - 28.9.2018
Další termíny

Strava:

Dle programu

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

15 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
55 990 Kč ()


Popis
Po zkušenostech z ročního pobytu v Los Angeles jsme program pečlivě vybírali a sestavili ho tak, aby byl co nejoptimálnější. Snažíme se v 15 dnech obsáhnout co nejvíce z toho, co nám úchvatná Kalifornie může nabídnout. Chceme Vám tímto zájezdem dát možnost seznámit se jak s americkými velkoměsty, přírodními krásami této části USA, tak i nahlédnout do života, kultury tohoto amerického státu a prožít neobvyklou atmosféru této tolik diskutované země.
Program jsme obohatili o návštěvu americké střední školy, kde budete mít skvělou příležitost poznat výuku „v akci“. Níže naleznete detailní popis celého programu zájezdu, který je dle našeho mínění opravu reálný, na rozdíl od mnoha nabídek konkurenčních cestovních kanceláří. Jedná se o zážitkový zájezd.
Ubytování
Jedná se vždy o 3* - 4* hotely s vlastním sociálním zařízením. Vždy nekuřácké pokoje s oddělenými postelemi.Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi velikosti Queen size. Možnost ubytovat bezplatně až 2 děti do 18 let věku. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, SAT TV, klimatizací, kávovarem, atd.
Hotely jsou vždy předem vyzkoušené a prověřené.
Poloha
Vždy v atraktivní části navštívených oblastí (viz.program)
Vzdálenosti
Nedaleko známých pamětihodností daného místa (viz.program)
Vybavení a služby
Většina hotelů disponuje restaurací, venkovním bazenem, výřivkou a posilovnou.
Děti
Děti do věku 18 let mají ubytování zdarma v případě, že sdílí lůžko s dospělou osobou.
Tip
- poznáte život ve "městě andělů" Los Angeles
- projedete se známou tramvají po ulicích San Francisca
- budete si připadat jako mravenci v Sequoia National Park
- odpočívat budete na plážích v Santa Monice nebo Malibu
- zkusíte štěstív kasinech v Las Vegas
- přejedete přes úchvatný most Golden Gate
- necháte se "zavřít" v obávané věznici Alcatraz
- budete obdivovat show s kosatkami v Sea World San Diego
- budete se cítit jako děti na atrakcích v Universal Studios Hollywood
- navštívíte americkou střední školu
Stravování
DLE PROGRAMU
Doprava
letecky z Prahy
Program
Program zájezdu:
1. den: odlet z Prahy s přestupem, přílet do Los Angeles v odpoledních hodinách. Přesun celé skupiny z letiště LAX do hotelu, informativní schůzka, seznámení se s okolím hotelu, osobní volno, nocleh.

2. den: odjezd od hotelu do čtvrti Bel Air, domova mnoha známých osobností amerického filmového a hudebního průmyslu. Zastavíme se u domů Paris Hilton, Tom Jonese, Paula Newmana, a dalších. Dále bude prohlídka pokračovat do milionářské čtvrti Beverly Hills, kde můžeme obdivovat pestrost místní architektury. Při troše štěstí můžeme „zavadit“ o známou osobnost při nákupech na Rodeo Drive, místem luxusních obchodů. Poté projedeme známý Sunset Boulevard, až na chodník slávy ve městě Hollywood. Nesmíme opomenout navštívit nejfotografovanější nápis na světě, tzv. „the Sign“ Odpoledne přejedeme do Downtownu LA, kde budeme absolvovat odbornou prohlídku historického downtownu Los Angeles. Nocleh v hotelu.

3. den: odjezd z hotelu, přejezd do Mecky světového filmu Universal Studios. Celodenní prohlídka filmových studií (fakultativně za příplatek). Na své si přijdou všechny věkové kategorie při nepřeberném množství atrakcí, které opravdu „ berou dech“. Největším zážitkem ovšem je projížďka vláčkem, při které budeme mít možnost spatřit kulisy z různých světově známých filmů, seznámit se s historií filmového průmyslu a při troše štěstí možná potkáme i nějakou tu filmovou hvězdu. Jak již známé rčení říká: „ V Hollywoodu není nic nemožné“. Po prohlídce přejedeme do města Santa Monica, kde strávíme večer na pláži. Nocleh v hotelu.

4. den: odhlášení se z hotelu, odjezd do San Diega, kde ihned po příjezdu navštívíme ostrov Coronado s nádherným dřevěným Hotelem del Coronado, kde přebývala mj.známá M.M. Prohlédneme si nádhernou pláž a interiér hotelu a po obědě přejedeme do Sea World (fakultativně za příplatek), který je právem označován za nejlepší na světě. Zde můžete obdivovat úchvatnou šou místních zvířat. Večeři si dáme ve známém historickém centru města tzv. “gas lamp district“ Nocleh v hotelu.

5.den: Odhlášení se z hotelu. V dopoledních hodinách navštívíme přímořskou část Seaport Village, kde se, mimo jiné, nachází známá „líbací“ socha a lválečná loď USS Midway. Odpoledne přejezd do tzv. „ Playground of America“, vyhlášeného hráčského a zábavního centra Las Vegas. Pětihodinovou cestu si zpříjemníme zastávkou ve „městě duchů“ Calico, které svého času bývalo centrem těžby stříbra. Ve večerních hodinách se ubytujeme v casinu v samotném centru Vegas. Osobní volno, nocleh v hotelu.

6. den: celodenní prohlídka tohoto „gamblerského ráje“ Nevady. Procházkou po tzv Stripu si prohlédneme nejznámější casina, kde budeme mít možnost zkusit své štěstí. Nezbytné je také vyjet výtahem na nejvyšší bod Vegas, casino Stratosphere, odkud je nádherný výhled na celé město. Tento den je také možné fakultativně navštívit Grand Canyon (fakultativně za příplatek), který je mnohými právem považován za nejkrásnější přírodní úkaz na světě. Osobní volno, večeře v hotelu, nocleh.

7. den: v dopoledních hodinách navštívíme jednu z největších staveb 20. století, přehradu Hoover Dam, návrat do hotelu, osobní volno, večer navštívíme Downtown Las Vegas a jeho známou Fremont Street, nocleh.

8. den: dopolední možnost nákupů v místních outletech, odjezd do Údolí smrti, kde budeme absolvovat zastávku na několika známých místech jako je Zabriskie Point, či nejnižší místo na západní polokouli Badwater. Nocleh v hotelu.

9. den: odhlášení se z hotelu, odjezd do národního parku Sequoia NP . Tentokrát projedeme celý tento nádherný park, kde si opravdu budete připadat jako mravenci. Před vstupem do parku si nasbíráme místní pomeranče přímo ze stromu a až se objevíme v nadmořské výšce přes 2000, budeme mít šanci dotknout se možná i sněhu. V parku nemineme jedinou zastávku, protože každá stojí za to. Při troše štěstí můžeme narazit i na medvěda. Nocleh v hotelu na cestě do San Francisca.

10. den: odhlášení se z hotelu, přejezd do San Francisca. Na cestě se zastavíme ve městečku Palo Alto, které je centrem známého Silicon Valley a domovem nádherné univerzity Stanford. Při vjezdu do San Francisca budeme mít možnost pokochat se pohledem na nádherný most Golden Gate, přejet po něm při cestě do Sausalita. Je to malebné městečko jen několik kilometrů od San Francisca. Po cestě zpět vyjedeme na vyhlídky, odkud budete mít možnost pořídit si fotografie mostu sse SF v pozadí. Ubytování v hotelu, nocleh.

11. den: odjezd od hotelu na celodenní prohlídku města. Uvidíme China town , Russian Hill, nejklikatější ulici Lombard Street, náměstí Alamo s krásnými a nejfotografovanějšími viktoriánskými domy. Svezeme se po strmých ulicích města tzv. Cable-cars. V odpoledních hodinách navštívíme čokoládovnu Ghirardelli, osobní volno v části Fisherman’s Wharf, nocleh v hotelu.

12. den: odjezd od hotelu na prohlídku ostrova Alcatraz (fakultativně za příplatek), kde je neblaze proslulá věznice přezdívaná „Skála“. Prohlédneme si místo, kde trávili své roky žaláře známí vězni jako např. Al Capone, „Machine gun Kelly“, „Bird Man“ a další. Přejezd do oblasti Monterey, osobní volno, nocleh v hotelu.

13. den: odhlášení se z hotelu, odjezd na panoramatickou 17mile drive, kde uvidíme známou Lone Cypress, golfové hřiště Pebble Beach, kde se konal golfový US open. Odpoledne přejedeme do Steinbekovského Monterey. Po prohlídce města přejezd do Los Angeles. Ubytování v hotelu, osobní volno, nocleh.

14. den: odhlášení se z hotelu, osobní volno, nebo volno na nákupy před odjezdem na letiště. Fakultativně je možné navštívit Getty Center, muzeum a uměleckou galerii. V odpoledních hodinách přejezd na letiště LAX a ve večerních hodinách odlet do Prahy.

15. den: přílet v dopoledních hodinách do Prahy
Cena zahrnuje
15 dní (13 nocí)
- leteckou přepravu
- letištní taxy ( cca 10 000,-Kč)
- ubytování v hotelech 3***(popř. ****)
- ve většině hotelů je k dispozici americká kontinentální snídaně
- průvodce a řidiče v jedné osobě po celou dobu zájezdu
- dopravu klimatizovaným minivanem
- vstupné do národního parku Sequoia, města duchů CALICO, odbornou prohlídku
historického downtownu LA, 17 mile Drive v Monterey
- návštěvu americké střední školy
- večeři bufetovým způsobem v Las Vegas
- povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- poplatek za povolení ke vstupu do USA ESTA (14 USD) (nutný cestovní pas s biometr
. znaky
- fakultativní vstupy a výlety
- stravování a spropitné (kromě výše zmíněných)
- cestovní pojištění ( je možné uzavřít v naší CK) za 30,-Kč/os./den

- pojištění storna zájezdu za 250,-Kč/pobyt
Slevy
9% při koupi zájezdu do 31.1.2018
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palmera - Jiří Harajda, IČ 67833730.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK