Prodloužený víkend v Londýně, Velká Británie, Londýn, 10.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 133760612

Prodloužený víkend v Londýně

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstar

LM


Prodloužený víkend v Londýně

Termín:

10.5.2018 - 13.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 660 Kč ()


Popis
Prodloužený víkend v Londýně s průvodcem.
Ubytování
Jedná se o nově zrekonstruovaný hotel Ibis Budget. Dvoulůžkové pokoje s SWC a možností přistýlky. Pokoje jsou vždy nekuřácké.
Vzdálenosti
Hotel je vždy zajištěn v dobré dostupnosti stanice MHD.
Vybavení a služby
V hotelu je k dispozici snídaně bufetovým způsobem.
Stravování
Dle typu hotelu - bez stravy nebo se snídaní
Bližší informace v popisu ceny.
Doprava
Letecky
Program
1. den:
odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu první část prohlídky v oblasti úchvatné katedrály St. Paul’s, která se nachází ve čtvrti the City. Dále budeme pokračovat pěšky k Anglické bance a Královské burze. Shlédneme místo Velkého požáru Monument a po krátké procházce dojdeme k pevnosti the Tower of London. Seznámíme se s jejím okolím a posedíme v Kateřininých docích. Večeře. Nocleh.
2. den:
snídaně. Přejezd vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem skrz čtvrť Docklands do malebné čtvrti Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Zde krátkou procházkou kolem známé Cutty Sark dojdeme k řece Temži a lodí se dopravíme do čtvrti Westminster. Zde se nachází budova Parlamentu, projdeme se vládní čtvrtí Whitehall, kde nahlédneme do ulice, kde bydlí britský předseda vlády - Downing Street a dojdeme na Trafalgar Square. Zájemci budou mít možnost navštívit Londýnské oko. Večer fakultativně návštěva muzea voskových figurín Madame Tussaud´s. Pozdní večer strávíme ve čtvrti Soho, Leicester Square, Piccadilly Cirsus. Večeře. Nocleh.
3. den:
snídaně. Prohlídka majestátního the Tower of London. Po prohlídce se projdeme po známém mostě Tower Bridge. Odpoledne se přesuneme do čtvrti Wimbledon, která přímo vybízí ke krásným procházkám. Pro zájemce je možné zajistit prohlídku známého tenisového areálu s muzeem. Cestou z Wimbledonu se zastavíme v jednom z nejluxusnějších obchodních domů Harrod’s. Večeře.Nocleh.
4. den:
snídaně. Přejezd k Buckinghamskému paláci, který je sídlem královny Alžběty II. V případě pěkného počasí je možné vidět střídání stráží. Příjemnou procházkou se dostaneme na přes Green Park, Piccadilly Circus a Regent Street až na Oxford Street. V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště ztrávit nákupy na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, nebo je možné věnovat se návštěvě některého z muzeí.Transfer na letiště, odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
- ubytování na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji SWC
- 3 x kontinentální snídaně
- zpáteční letenku v nejlevnější knihovací třídě vč. let.tax a pal. příplatku
- příruční i zavazadlo k odbavení do 15kg.
- transfer MHD z letiště do hotelu a zpět
- služby průvodce po celou dobu zájezdu vč. letecké dopravy
- zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- jízdné MHD po Londýně
- komplexní cestovní pojištění
- vstupné do památek
- ostatní
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palmera - Jiří Harajda, IČ 67833730.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK