Poděbrady, Hotel Zámeček - Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací, Česká republika, Východní Čechy, 12.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134261286

Poděbrady, Hotel Zámeček - Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací

Česká republika » Východní Čechy

, Hotel starstarstarstarPoděbrady, Hotel Zámeček - Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací

Termín:

12.7.2018 - 17.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Seniorský

Délka:

6 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
"Na srdce jsou Poděbrady".
Oblíbené lázně - vše v dosahu, blízko kolonády a balneocentra. TIP CK Lázeňský pobyt pro seniory s programem a lékařskou konzultací na 5 nebo 7 nocí.

Lázeňský pobyt pro Seniory s lékařskou konzultací, 6 dní/5 nocí, libovolný nástup. Oblíbený lázeňský pobyt pro Seniory starší 55 let. Výběr ze 2 variant - 5 nebo 7 nocí. Týdenní pobyt na 8 dní/7 nocí v ceníku uveden s nástupem v SOBOTU nebo v NEDĚLI - po dohodě možno libovolně. V ceně týdenního pobytu: polopenze, 1x lékařská konzultace, 4x resp. 5x uhličitá koupel, 2x klasická částečná masáž, 2x solná jeskyně. Navíc ZDARMA: 1x poukázka do kavárny.
Uhličitá koupel (4x nebo u týdenního pobytu 5x v ceně) - vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení, příznivě působí na činnost srdce a ledvin.

Hotel Zámeček**** - je situován v krásném prostředí lužního lesoparku na břehu Labe a je vzdálen cca 400 m od centra města a kolonády. Areál hotelu je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependancí (cca 13 pokojů, odkud se dochází do hlavní budovy na procedury a stravu). K dispozici je restaurace, kavárna a bar. Krásný Modrý salonek, který je součástí hotelu, zve k příjemnému posezení s kávou a zákusky. V budově vlastní BALNEOCENTRUM (masáže, koupele, infrasauna). Na některé procedury je potřeba dojít do Centrálních nebo Letních lázní. Hotelový komplex nabízí komfort 4* hotelu, uspokojí i náročnější klientelu. K dispozici jsou moderní, komfortně vybavené pokoje s kompletním příslušenstvím, TV+SAT, telefonem a minibarem. Domácí zvířata - menší plemena psů jsou akceptována (za poplatek). Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat při rezervaci a objednávce pobytu. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout. V suterénu hotelu se nachází wellness centrum, posilovna a ping-pongový stůl. Sport: půjčovna jízdních kol (za poplatek) případně možnost úschovy vlastních kol (bez poplatku). Hotel Zámeček je v blízkosti lesoparku přímo u cyklostezky podél Labe. V okolí rovněž in-line stezky, také tenis (recepce zajistí rezervace časů a místa), relaxační bazén (v Zimních Lázních, poplatek). Hotel je nekuřácký.
Koupání: vnitřní rehabilitační bazén v budově Zimních Lázní (za poplatek). Organizované rehabilitační cvičení v teplé vodě pro cca 8-10 osob pod vedením rehabilitačního pracovníka. Teplota vody cca 32°C, v letních měsících cca 28°C (informace v recepci hotelu nebo přímo na místě v bazénu Zimních Lázní).

Lázně Poděbrady se specializují na léčbu všech onemocnění srdce, cévní choroby, vysoký krevní tlak, končetinové onemocnění žil, tepen i křečových žil. Léčebná péče u jednotlivých programových balíčků zaměřena na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce. Lze jej využít i jako ekvivalent komplexní lázeňské péče pro doléčení funkčních poruch periferních tepen, stavů po trombózách nebo revaskularizačních operacích na cévním systému. Stejně tak je vhodný pro každého, kdo má zájem o své zdraví. Další podrobné informace včetně "Zaměření lázní" najdete v Popisu destinace....
Ubytování
Hotel Zámeček**** - pokoje jsou vybaveny TV+SAT, telefonem, připojením na internet, minibarem a koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Nástup na pobyt v 13.00 hod.
Strava
Snídaně vždy formou bufetu, večeře výběrem z tříchodového menu v rámci polopenze, kaloricky i dietně vyvážená strava.
Zájezd zahrnuje
5x nebo 7x ubytování v 4* lázeňském hotelu Zámeček, 5x nebo 7x polopenze, 1x lékařská konzultace (u obou pobytů), 4x uhličitá koupel (u týdenního pobytu celkem 5x), 1x klasická částečná masáž (u týdenního pobytu celkem 2x), 1x solná jeskyně (u týdenního celkem 2x), Navíc ZDARMA: 1x poukázka do kavárny.
Zájezd nezahrnuje
parkování, auto/noc (pobyt 5 a více nocí) (50 CZK), povinný lázeňský poplatek/noc platí se na místě (15 CZK), pes za poplatek/noc (150 CZK), 1/1 pokoj/osoba/noc v období do 30.03. a od 01.11.-19.12. (200 CZK), 1/1 pokoj/osoba/noc v období od 02.04.-31.10. (300 CZK)
Výlety
Okolí lázeňského města Poděbrady nabízí širokou škálu přírodních krás, kulturních a historických míst. Leží zde několik chráněných krajinných oblastí, ze kterých mezi nejvýznamnější patří Český ráj, rezervace UNESCO Křivoklátsko nebo geologicky zajímavý Český kras se známými Koněpruskými jeskyněmi. Kraj je proslaven i vzácnými památkami – patří mezi ně především Hrádek u Nechanic, Karlštejn, Křivoklát, Konopiště, Kokořín, Český Šternberk. Město, které bezpochyby stojí za návštěvu, je Kutná Hora, která je zapsána na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. ( )
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK