New York - prodloužený víkend s možností výletu do Washingtonu DC, Spojené státy americké, 5.10.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 143992774

New York - prodloužený víkend s možností výletu do Washingtonu DC

Spojené státy americké

, Hotel

LM


New York - prodloužený víkend s možností výletu do Washingtonu DC

Termín:

5.10.2018 - 10.10.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
28 990 Kč ()


Popis
Dovolujeme si Vám nabídnout poznávací zájezd do New Yorku, města, které nikdy nespí. Čeká Vás prohlídka všech důležitých míst a atrakcí tohoto nádherného města. Vše zvládneme v pohodovém tempu, abyste měli šanci nasát tu správnou americkou atmosféru.Kdo se nepodíval do očí Soše Svobody, jako by nežil. New York je zajímavý po celý rok, ale na jaře bývá ještě zajímavější. Pobyt si můžete zpestřit jednodenní návštěvou Washingtonu DC.
Ubytování
Hotel kategorie 2* - 3* se nachází na Manhattanu v dobré dostupnosti metra. Pokoje jsou vždy dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmě nekuřácké.
Poloha
Převážně Manhattan.
Další informace
Možnost připlatit si celodenní výlet do Washingtonu DC. Cena: 4.300,-Kč V ceně je doprava busem, průvodcovské služby, návštěva hřbitova Arlington a Air & Space muzea, zastávky u Bílého domu, Capitolu, Lincolnova památníku, Vietnam and Korea war památníku, a mnoho dalšího.
Stravování
Bez stravy
Doprava
Letecky z Prahy
Program
1. den: odlet z Prahy do New Yorku, imigrační kontrola, transfer do hotelu, ubytování, seznámení se s okolím, pěší procházka na Times Square, nocleh

2.den: odjezd metrem do Battery Parku, fakultativně lodní výlet na Liberty Island – návštěva Sochy Svobody, přejezd na Ellis Island – návštěva imigračního muzea, přejezd zpět na Manhattan, procházka po Broadway, až k Wall Street, odtud pěšky ke Ground Zero – nyní památník obětem 9/11 - osobní volno, večer Empire State Building s nádherným výhledem na Manhattan, nocleh

3.den:metrem odjezd k Flatiron Building (žehlička), prohlídka okolí, přejezd k Rockefellerovu Centru – výtahem na vyhlídku Top of the Rock, odkud je krásný výhled na Central Park- projdeme se po okolí této úchvatné budovy - uvidíte známou sochu Promethea - pěšky po 5.Avenue – kolem Trump Tower, Carnegie Hall do Central Parku, - Strawberry Fields, navštívíme místo, kde byl u Dakota domu zastřelen John Lennon – projdeme skrz Central Park až k Guggenheimovu Muzeu - metrem k radnici NYC, pěšky na Brooklynský most,odkud bude nádherný výhled na Manhattan - návrat do hotelu - večerní návštěva Times Square, nocleh.

4.den: fakultativně možnost navštívit hlavní město USA Washington DC. Ostatní osobní volno v New Yorku

5.den: ráno odhlášení se z hotelu - odjezd na lodní projížďku kolem Manhattanu – Circle Line, možnost návštěvy letadlové lodi Intrepid - po plavbě odjezd na nádraží Grand Central, osobní volno na nákupy - odjezd na letiště, odlet do ČR

6.den: přílet do Prahy
Cena zahrnuje
- leteckou přepravu Praha – New York – Praha včetně letištních poplatků
- 6 dní (4 noci) v hotelu kategorie 2*-3* přímo na Manhattanu
- služby česky mluvícího průvodce již na cestě z Prahy
- zákonné pojištění CK proti krachu dle zákona 159/99 Sb.
- transfer z letiště do hotelu a zpět
Cena nezahrnuje
- vstupní formality do USA
- stravu a spropitné
- fakultativní vstupy a výlety
- cestovní pojištění (lze zakoupit v naší CK)
- ostatní
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palmera - Jiří Harajda, IČ 67833730.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK