Lyžování v Passo Tonale - Ponte di Legno - Presena - Temú, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Passo del Tonale, 17.3.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134186019

Lyžování v Passo Tonale - Ponte di Legno - Presena - Temú

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Skirama Dolomiti » Passo del Tonale

, Apartmány

LM


Lyžování v Passo Tonale - Ponte di Legno - Presena - Temú

Termín:

17.3.2018 - 24.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 700 Kč ()


Popis
Passo Tonale je středisko ve Val di Sole, které se vyznačuje výbornými sněhovými podmínkami až do jarních měsíců. Je ideálním místem pro všechny skupiny lyžařů a rodiny s dětmi. Disponuje 6 černými, 23 červenými a 12 modrými sjezdovkami,převážně na jižním svahu v celkové délce cca. 80 km.
Ledovec Presena v nadmořské výšce 3 016 m a ostatní sjezdovky uměle zasněžené z 80% zaručují výborné lyžařské podmínky. Svou kvalitou a délkou se červené sjezdovky řadí k absolutní špičce v Itálii a černá „Paradiso“ je jedinečným zážitkem pro všechny vyznavače lyžování. Je zde i množství „volného terénu“, 2 snowparky a na své si přijdou i skialpinisté.
Možná neprávem opomíjené Ponte di Legno je menším střediskem nabízejícím sjezdovky vyšší náročnosti na severních svazích. „Ponte“ disponuje též bazénem, kde je pro držitele skipassů vstup se slevou a jeho malebné centrum přímo vybízí k procházkám a odpočinku.
V neposlední řadě je zde i pestrá nabídka polyžařského vyžití a široká nabídka ubytovacích kapacit. Nejnovějším střediskem je Temú, které se vyznačuje téměř prázdnými sjezdovkami uprostřed lesů.
Ubytování
Typologie apartmánů je Bilo,Trilo. Jedná se o jednoduše, ale účelně vybavené apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny plně zařízeným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV. Některé mají prosklenou terasu.
Bilo 4 – ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem. Pro 2-4 osoby. Trilo 6/7 – dvě oddělené ložnice s manželskou postelí, popř. palandou a obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem. Pro 6-7 osob. Apartmány typu Trilo 6/7 jsou dvoupatrové a disponují menší terasou s přímým vstupem na sjezdovku.
Poloha
RESIDENCE ADAMELLO - jedná se o apartmánový dům, který leží přímo u sjezdovek a přitom cca 150m od centra střediska. Naše cestovní kancelář disponuje 5 apartmány (3 typu Bilo 4 a 2 typu Trilo 6/7). Apartmány jsou vybavené standardně jak je uvedeno v popisu. Naše ceny zahrnují pronájem apartmánu, spotřebu veškerých energií, ložní prádlo, skipas, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku. Předností apartmánů typu Trilo 6/7 je přímý vstup na sjezdovku. Nejbližší sjezdovka též nabízí noční lyžování dvakrát týdně. V budově se nachází uzamykatelná lyžárna. Parkování je možné přímo před apartmány.
Vzdálenosti
- cca 30m k nejbližší sjezdovce
- cca 150m od samého centra střediska
- cca 150m od obchodu s potravinami
Vybavení a služby
- lyžárna pro ubytované v typologii Bilo 4
- vlastní parkoviště
Výhody a nevýhody
Výhodou je bezpochyby vzdálenost od sjezdovky.
Nevýhodou je skromné vybavení apartmánů.
Tip
Sjezdovka nejblíže k apartmánům disponuje také nočním lyžováním 2 x týdně.
Stravování
BEZ STRAVY
Doprava
VLASTNÍ
Cena zahrnuje
- ubytování na 7 nocí
- spotřebu veškerých energií
- 6 denní skipas na Passo Tonale, Ponte di Legno, ledovec Presena a Temú
- závěrečný úklid,
- povlečení
- pojištění CK proti úpadku
- místní taxy
- CENA JE KALKULOVANÁ PŘI PLNÉM POČTU OSOB,t.j. 4 osoby BILO, 6 osob TRILO
Cena nezahrnuje
- dopravu
- stravu
- komplexní cestovní pojištění (lze sjednat v naší CK za 29,-Kč/den/osoba)
- vratnou kauci 50 EUR
- zálohu 5 EUR za skipas
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palmera - Jiří Harajda, IČ 67833730.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK