Letní dětský tábor - NEČTINY, Česká republika, Plzeňský kraj, 28.7.2018, Plná penze s nápoji
Číslo zájezdu: 131514387

Letní dětský tábor - NEČTINY

Česká republika » Plzeňský kraj

Nečtiny, Pokoje

LM


Letní dětský tábor - NEČTINY

Termín:

28.7.2018 - 4.8.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze s nápoji

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 590 Kč ()


Popis
Jedná se o osmidenní pobyt s plnou penzí. Výuka anglického jazyka probíhá dvakrát denně pod vedením česky mluvících pedagogů. Každý rok se snažíme aby byl po celou dobu pobytu přítomný rodilý mluvčí , který mívá na starosti konverzaci a zapojuje se do celodenního programu. Sportovní a jiné aktivity jsou nedílnou součástí našeho tábora. Nejedná se o jazykový kurz, anglický jazyk je podáván zábavnou formou a je zde především jako doplněk. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 18 let. Dle našich dosavadních zkušeností, výsledkům ve školách a stále stoupajícímu zájmu o tento tábor můžeme s potěšením říci, že se jedná o úspěšný projekt.
Ubytování
Již od roku 1999 využíváme toto místo ke konání letního dětského tábora s výukou anglického jazyka. Studenti jsou ubytováni v zámku Nečtiny ve vícelůžkových pokojích s 2 - 6 lůžky. Sociální zařízení je společné na chodbách.
Poloha
Oblast Nečtinska je přitažlivá zejména svou polohou v krajině plné půvabných přírodních zákoutí a krajinných prvků. Milovníci výletů mohou navštívit nedaleký Manětín, Plasy, Konstantinovy Lázně, či pokochat se nádherným výhledem ze stolové hory Kozelky.
Vzdálenosti
Obec Hrad Nečtiny se nachází cca 30km od Plzně. V blízkosti ubytovacího zařízení není žádná frekventovaná silnice a objekt leží doslovně uprostřed lesů.
Vybavení a služby
Budova zámku slouží jako výukové středisko ZČU v Plzni a disponuje zde jídelnou, několika sály pro výuku, místností se stolním tenisem, tělocvičnou, venkovním hřištěm pro fotbal a volejbal, aj.
Sport a zábava
Během pobytu mají děti možnost zahrát si softball, basketball, stolní tenis, fotbal, volejbal, petangue,atd.
Tip
Tento letní tábor absolvujeme již od roku 1999.
Stravování
Plná penze včetně nápojů k jídlu.
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
- ubytování na 7 nocí
- stravu formou plné penze
- poplatek za využívání učeben
- táborové tričko
- povinné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- dopravu
- ostatní
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palmera - Jiří Harajda, IČ 67833730.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK