Lázeňské domy Mánes, Česká republika, Západočeské lázně, Karlovy Vary, 13.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134259161

Lázeňské domy Mánes

Česká republika » Západočeské lázně » Karlovy Vary

, starstarstarLázeňské domy Mánes

Termín:

13.3.2018 - 18.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

6 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 120 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Karlovy Vary - Lázeňské domy Mánes, Relax pro regeneraci
Popis
Vlastní Balneoprovoz s širokou nabídkou léčebných procedur.
Klidné místo u lesa, v dosahu lázeňského dění.
TIP CK

Relaxační pobyt pro regeneraci 6 dní/5 noci od ÚTERÝ do NEDĚLE (uveden v ceníku) případně může být dle dohody i jinak.

Lázeňské domy Mánes se nacházejí v poklidné části lázeňské zóny u lesa, cca 10 minut chůze od centra města a kolonády. Jde o komplex 3 lázeňských budov Mánes I.***, Mánes II.**+ a Čapek***+, které jsou vzájemně propojeny. K dispozici je vlastní parkoviště (za poplatek), výtah ve všech budovách, restaurace, kavárna s letní terasou. Lázeňská péče je poskytována ve vlastním BALNEOPROVOZU s využitím pitné kúry karlovarskými minerálními prameny: koupele, vodoléčba, masáže, sauna, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, fitness a kosmetika.

Největší a nejvýznamnější české lázně Karlovy Vary leží na soutoku řeky Ohře a říčky Teplé v průměrné nadmořské výšce 450 m. Karlovy Vary za svůj věhlas vděčí dvanácti minerálním pramenům s vodou různého chemického složení a teploty (42 - 72°C), z nichž nejsilnější Vřídlo tryská do výše 10 - 15 m z hloubky 2000 - 3000 m....další informace v rubrice "Popis destinace".
Ubytování
STANDARD kategorie (Mánes II.), 2- lůžkový menší pokoj, koupelna s vanou a WC, TV+SAT, telefon a malá lednice, balkon kromě 4.patra, výtah do 3.patra.
SUPERIOR kategorie (Mánes I.), standardně zařízený 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, hotelová kosmetika, fén a trezor (nebo uzamykatelná zásuvka), balkon a výtah. K dispozici je župan.
SUPERIOR PLUS (Čapek), komfortně vybavený 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, hotelová kosmetika, fén, trezor, pantofle a výtah. Balkon jen na některých pokojích. K dispozici je župan. Ceny na dotaz.
Strava
Snídaně formou bufetového stolu, večeře výběr z několika jídel.
Zájezd zahrnuje
5x ubytování v dvoulůžkovém pokoji STANDARD nebo SUPERIOR, 5x polopenze, lékařská konzultace, zapůjčení županu a pantoflí, 2x lymfodrenáž přístrojová (50 minut - pro pány možnost 2x podvodní masáž), 2x klasická masáž částečná, 2x slatinná koupel, 2x sauna + skotské střiky, 2x kondiční cvičení nebo vstup do bazénu, pitná kúra., Navíc ZDARMA: mísa ovoce na pokoji.
Zájezd nezahrnuje
oběd za příplatek (200 CZK), povinný lázeňský poplatek/den (15 CZK), parkování za poplatek/den (v areálu Mánes) (50 CZK), pes malé rasy za poplatek/den (200 CZK)
Slevy
dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK