Krásy západního USA - autem, Spojené státy americké, 14.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 118302192

Krásy západního USA - autem

Spojené státy americké

Los Angeles, San Diego, Yuma, Ajo, Tucson, Flagstaff, Grand Ca, HotelKrásy západního USA - autem

Termín:

14.6.2018 - 4.7.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

21 dní

Doprava:

letecky  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
62 900 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Navštívíte nejzajímavější místa západního USA, od Los Angeles po San Francisco. Nasajete atmosféru známého L.A., podíváte se do hvězdného Holywoodu nebo Beverly Hills. Na své cestě autem nevynecháte zvučná místa jako jsou San Diego, Grand Canyon nebo Las Vegas. Prozkoumáte řadu krásných národních parků - Grand Canyon, Capitol Reef, Bryce Canyon, Zion, Death Valley a domov obřích sekvojí NP Sequoia.

Ze San Francisca doporučujeme pokračovat na exotickou Hawai nebo do New Yorku dle individuálně sestaveného programu na Vaše přání.
Další informace
Cena bude potvrzena pro konkrétní datum a na základě ceny mezinárodních letenek.
Možnost prodloužení programu na Hawai a do New Yorku. Kontaktujte nás pro více informací.
Stravování
vlastní
Doprava
Letecká
Program
1. den
ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy, přílet do Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Zbytek dne volný, odpočinkový program. Ubytování v hotelu v blízkostí Hollywoodu nebo centra LA.

2. - 3. den
LOS ANGELES
Během dvou dnů budete mít možnost navštívit jedno z nejzábavnějších míst Hollywoodu, filmové studia UNIVERSAL. Slunné dopoledne můžete věnovat prohlídce města Los Angeles a jeho okolí, jako jsou např. Rodeo Drive, Hollywood, Beverly Hills, Sunset nebo můžete relaxovat na plážích v Santa Monice a Venice. Večer se vrátíte do stejného hotelu jako první den.

4. den
SAN DIEGO
Do San Diega odjíždíte brzo ráno. Po příjezdu doporučíme prohlídku města a ostrova Coronado, kde můžete najít např. hotel Del Coronado, který se proslavil hlavně díky filmu „Někdo to rád horké“. Dalším bodem programu je návštěva /již vyřazené z funkce/ letadlové lodi USS Midway, která kotví v San Diegu. Je přístupná turistům. Poté doporučujeme návštěvu zábavního parku Sea World, kde se zdržíte jistě až do odpoledních hodin. Po dnešním nabytém dni následuje ubytování a nocleh v San Diegu.

5. den
SAN DIEGO - GILLA BEND
Dopoledne máte ještě čas prohlédnout si San Diego. Odpoledne vyrážíte na cestu do městečka Gila Bend. Cesta vede podél pohraničních hor s Mexikem až do městečka Gila Bend, v jehož údolí můžete vidět obří kaktusy.

6. den
PHOENIX, APACHE TRAIL, PAYSON
Dnešní cestování vede krajem jakoby vystřiženým z westernových filmů. Kromě divokých kaňonů budete mít možnost vidět porostlé kaktusy, horské jezera nebo např. „město duchů“. Pokud budete mít čas, můžete zajet až do Phoenixu. Nocleh zajištěn v okolí města Payson.

7. den
PAYSON - FLAGGSTAF
Dnešní den je o poznání volnější. Můžete si vychutnávat okolní krajinu a pokud budete mít čas, můžete zajet až do města rudých skal - Sedona. Nocleh zajištěn v okolí města Flagstaff.

8. den
NP GRAND CANYON, PAGE
Celý den strávíte v národním parku Grand Canyon. Doporučujeme fakultativní let nad Grand Canyonem nebo alternativu helikoptérou nebo návštěvu kina IMAX. Odpoledne projedete podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách. Ubytování ve večerních hodinách ve městě Page /uprostřed rezervace indiánů Navaho/.

9. den
PAGE, LAKE POWELL, MONUMENT VALLEY
Ráno odjíždíte do Monument Valley, které je známé jako kulisa některých westernových filmů. Za příplatek si můžete prohlédnout Monument Valley v jeepech s indiánským průvodcem. Poté projedete jednou z nejkrásnějších scenérií, jaké kdy byly stvořeny, jako první uvidíte Mexican Hat – obří skalní klobouk, následuje návštěva státního parku Goosenecks s jeho nádhernou řekou San Juan. Později se vracíte zpět do města Page.

10. den
PAGE, NP ZION
Ráno odjíždíte do jednoho z nejkrásnějších národních parků v USA, NP Zion. Prohlídka bude trvat jistě až do odpoledne. Následuje přejezd do městečka St. George, kde je zajištěn nocleh.

11. - 12. den
LAS VEGAS
Z městečka St. George se dostanete po dálnici do Las Vegas. Volný program v Las Vegas. Tyto dny můžete relaxovat, odpočívat nebo poznávat atrakce města. Pro ty, kteří chtějí vidět něco extra, doporučíme fakultativní výlet k nejvyšší přehradní hrázi světa Hoover Dam, dále k jezeru Lake Mead nebo např. do státního parku Valley of Fire. Pokud to stále bude málo, doporučujeme jedinečný zážitek v podobě letu helikoptérou nad nočním Las Vegas. Ubytování v centru Las Vegas

13. den
NP DEATH VALLEY
Brzo ráno odjezd do národního parku Death Valley. Během cesty projedete nejteplejším místem západní polokoule, které však není jen mrtvou pustinou. Má také své kouzlo a historii. Příjezd do do nedalekého městečka Olancha nebo Ridgecrest, kde je zajištěn nocleh.

14. - 15. den
NP SEQUOIA
Hned ráno přejedete k národnímu parku Sequoia. Tyto dva dny můžete strávit návštěvou národních parků Sequoia a Kings Canyon, které jsou domovem jedinečných obřích sekvojí. Doporučíme absolvovat několik treků v nejzajímavějších částech parků. Poznáte historii a pokud budete mít trochu štěstí, můžete potkat černého medvěda baribala. Nocleh zajištěn v blízkosti parku.

16. - 17. den
NP YOSEMITE
Ráno pokračujete do Národního parku Yosemite. Můžete se projet na nejznámější vyhlídky parku a celý následující den můžete využít na jednoduché treky a nebo zajít k nejvyššímu vodopádu USA. V parku si lze pohladit srnky a nebo zahlédnout medvěda, kteří jsou zvyklí na turisty. Nocleh je zajištěn v blízkosti Národního parku.

18. - 19. den
SAN FRANCISCO
Dopoledne se přesunete do světoznámého San Francisca. Doporučíme orientační okruh městem, který zahrnuje jeho největší atrakce a výhledy na město, jako např. Golden Gate, Coit Tower, China Town, Lombard Street, Twin Peaks - pro „náročnější“ doporučíme projížďku lodí pod slavným Golden Gatem a kolem ostrova Alcatraz. Zbytek dne volno, doporučíme prohlídku nejživějšího turistického místa v San Franciscu, Fisherman´s Wharf. Nezapomeňte se projet typickou pozemní lanovkou a navštívit čínskou čtvrť. Nocleh zajištěn v hotelu v blízkosti centra.

20. den
ODLET ZE SAN FRANCISCA
Dneškem Vaše dobrodružství na západním pobřeží USA končí. Během dne vracíte auto na letišti a odlétáte zpět do Evropy.

21. den
Přílet zpět do Evropy.
Cena zahrnuje
Nocleh v hotelech / motelech, mezinárodní letenku, pronájem auta s pojištěním, strava a transfer dle itineráře (s - snídaně, o - oběd, v - večerě).

Cena je kalkulována na základě dvou osob sdílejících dvoulůžkový pokoj.
Cena nezahrnuje
Vízum, stravu nezahrnutou v itineráři, osobní pojištění, pohonné hmoty, osobní útratu, spropitné.
15 USD poplatek za zavazadlo při každém lokálním letu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK