Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hévíz - Naturmed Hotel Carbona - Maďarsko - Balaton - Hévíz

Hévíz - Naturmed Hotel Carbona

Maďarsko » Balaton » Hévíz

, Hotel starstarstarstar

FM


Hévíz - Naturmed Hotel Carbona

Počet termínů:

61 termínů / 0 Last minute / 18 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hévíz - Naturmed Hotel Carbona, 5 nocí, sleva 5=4, 5% sleva 1.Moment, 2018
Popis
Vlastní komfortní hotelové lázně - v županu přímo k bazénům.
Vše pod jednou střechou, koupání po celý rok, bazény a sauny včetně termálních bazénů.
1x dítě do 10 let zcela zdarma s polopenzí na přistýlce s 2 plně platícími osobami.
Hotel****superior blízko centra Hévízu.
Dokonalý komfort a pohodlí.

Rekreační pobyty 6 dní/5 nocí.
Sleva 5=4 platí v období 07.01.-12.04., 06.05.-06.09. a 28.10.-20.12. a to pouze s nástupem v NEDĚLI (v cenách již zohledněna).
5% sleva za včasný nákup - sleva 1.Moment: platí 60 dní před nástupem a lze ji kombinovat se slevou 5=4 (v cenách již zohledněna).

NaturMed Hotel Superior Carbona**** je komfortně zařízený hotelový komplex situovaný přímo v centru Hévízu. Lázeňské oddělení, bazénový svět a velmi široká a pestrá nabídka pro volný čas s příjemnou zahradou nabízí mnoho jak pro wellness pobyty, tak pro relaxaci všech generací. K dispozici je recepce, restaurace Attila, kavárna a džusový bar, bazénový bar Neptun a pivní bar Carolina, dětské hřiště, zahrada, výtah, parkoviště, kosmetika, pedikúra a manikúra, půjčovna kol, kadeřník, prodej suvenýrů. Možnost léčebných procedur v rozsáhlém lázeňském oddělení přímo v hotelu. Velmi komfortně zařízené WELLNESS CENTRUM: letní zahradní areál s lehátky a vodní svět se zážitkovým bazénem (cca 300m2, po renovaci, která proběhla na podzim 2016), dětský bazén, vnitřní bazén (12x25 m), 2 vnitřní termální bazény (cca 33-37°C), Saunový svět s finskou saunou, aroma kabinou, tepidáriem a parní lázní), fitness, solná jeskyně, Kneippův bazének, odpočívárna. Různé sportovní programy dle aktuální hotelové nabídky (ranní gymnastika, Tai Chi aj), živá hudba během týdne, kosmetický salon.
Koupání: vnitřní i venkovní hotelové bazény včetně termálních bazénů, termální jezero cca 500m vzdálené.

Hévíz - unikátní přírodní termální jezero s rašelinovým dnem je největším léčivým jezerem na světě s možností koupání. Nachází se jen 6 km od Balatonu. Teplota vody se pohybuje v létě okolo 33 - 35°C, v zimě cca 26-28°C. Léčivé bahno a voda představují základ místní balneoterapie (termální koupele + pitná kúra). Další podrobnější informace najdete v rubrice "Popis destinace".
Ubytování
2- lůžkový pokoj STANDARD, cca 20 m2, sprcha a WC, TV+SAT, telefon, rádio, sejf, klimatizace, WiFi připojení, balkon.
2- lůžkový pokoj STANDARD PLUS, cca 22 m2, sprcha a WC, TV+SAT, telefon, rádio, sejf, klimatizace, WiFi připojení, balkon - navíc Premium kosmetika do koupelny - pokoje za příplatek, na dotaz.
Strava
snídaně, oběd i večeře formou bufetových stolů.
Zájezd zahrnuje
5x ubytování v dvoulůžkovém pokoji STANDARD, 5x polopenze (formou bufetu), zapůjčení županu (pro dospělé osoby), volný vstup do Wellness centra (vnitřní bazén 12x25 m, bazén s masážními tryskami, 2x termální vnitřní bazén, letní zážitkový bazén, vířivky), volný vstup do Saunového světa (finská sauna, aroma kabina a tepidárium, parní lázeň), volný vstup do fitness, WiFi připojení k internetu na pokoji, sportovní hotelové programy dle aktuální sezónní nabídky (ranní gymnastika, Tai Chi aj.), parkování.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek/osoba/noc (bez garance) (1.7 Eur), pes, příplatek/noc (20 Eur), cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (24 CZK), cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (24 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý (36 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let (25 CZK)
Slevy
1x dítě do 10 let na přistýlce s polopenzí zdarma, 5% Sleva za včasný nákup (1.Moment) platí do 60 dnů před nástupem na jakýkoliv pobyt (v cenách již zohledněna) a lze jim kombinovat se slevou 5=4, Sleva 5=4 v období 07.01.-12.04., 06.05.-06.09., 28.10.-20.12. pouze s nástupem v NEDĚLI!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.